Prestij Sahil Temizleme
     

 

 

 

 

Hakkımızda  |  Kalite Politikamız  |  Sertifikalarımız

 

 

HAKKIMIZDA

 

Prestij Sahil Temizleme Makinaları, Öz-Ak Prestij Makine Sanayi Ltd. Şti. bünyesinde 2008 yılında kurulmuştur.

Yurt içinde üretim yapan firmamız, Öz-Ak Prestij Makina Sanayi Ltd. Şti, traktör ile çekilir tipte sahil temizleme makinalarını, Türkiye ve Dünya piyasalarının hizmetine sunmaktadır

Ürünümüz Türkiye'nin patentli tescilli CE belgesi ve TS EN ISO 12100 belgelerine sahip sahil plaji kum, eleme temizleme makinesidir. Biz sadece bu alanda hizmet vermekte ve temiz sahiller için çalışmaktayız. Sahillerdeki kirlilik, korozyon ve atıkları temizlemek üzere tasarlanmış makinelerimiz doğayı korumaktadır. Firmamız ihtiyaç sınıflarına göre 4 model ve 2 ek mekanizma ile dünya pazarındaki yerini almıştır.

Ulusal ve uluslararası alanda tanınmış ve itibar görmüş olan firmamız, alanında daha da büyüyerek ilerlemektedir. Türkiye'de Hidromotorlu sahil, plaj, kum, eleme temizleme makinesi yapan ilk ve tek firma olarak Manavgat’ ta ihracat yapan Öz-Ak Prestij, güvenilir ve gelişimci yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Dünya çapında 150'den fazla makinemiz işlem yapmaktadır. Bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

Bu güveni ve saygıyı bizlere sunan herkese saygılarımızı iletiriz.

 

 

   

 

Tüm Hakları Saklıdır. © 2013
Nano Creative